Fotowoltaika

Słoneczny Lubliniec – edycja II. Zaproszenie do udziału w ankiecie

14 marca 2023, godz. 8:34
źródło: UM Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu zaprasza do składania ankiet w sprawie II edycji programu Słoneczny Lubliniec. Celem badania jest rozpoznanie zainteresowania mieszkańców w tym zakresie.

Ankieta jest skierowana do zainteresowanych mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości znajdującej się na terenie Gminy Lubliniec. Przeprowadza się ją w związku z planowanym naborem do konkursów w zakresie dofinansowań infrastruktury służącej do produkcji i/lub magazynowania energii z odnawialnych źródeł.

Aktualnie nie znamy jeszcze poziomu dofinansowania i kryteriów wyboru projektu, gdyż nie ogłoszono regulaminów konkursów. Zakładamy, że wysokość dofinansowania wyniesie ok. 65-85 % kosztów kwalifikowanych – informuje UM w Lublińcu.

Osoby zainteresowane mogą wypełnić ankietę i złożyć ją w wersji papierowej do 31 marca. Ankietę można złożyć: 

  • w Urzędzie Miejskim w Lublińcu w Centrum Obsługi Mieszkańca, ul. Paderewskiego 7a lub w Biurze Podawczym ul. Paderewskiego 5,
  • wysyłając za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /umlubliniec/skrytka,
  • wysyłając na adres Urzędu Miejskiego w Lublińcu, ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec.

Urząd zaznacza również, że złożenie ankiety nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do programu, służy jedynie do oszacowania zainteresowania mieszkańców.

Szczegóły oraz ankieta do pobrania >tutaj<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu