Wystawa fotografii Emilii Onysek

Wystawa fotografii Emilii Onysek „Bliżej czy dalej, przyroda w sercu zostaje”

15 marca 2023, godz. 8:30
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

„Marzec miesiącem Kobiet” w Lublińcu trwa. Już w środę 22 marca w Miejskim Domu Kultury, dokładnie w Galerii pod Glinianym Aniołem, odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Emilii Onysek „Bliżej czy dalej, przyroda w sercu zostaje”.

Emilia jest uczennicą pierwszej klasy liceum, a jej pasją jest fotografia - czytamy w zapowiedzi wydarzenia na stronie MDK Lubliniec. Robienie zdjęć sprawia artystce wiele przyjemności.

Jak wskazuje tytuł wystawy, dotyczy ona fotografii przyrodniczych. Z tego też powodu wykonanie zdjęć wymagało dużej cierpliwości oraz zaangażowania. Wakacyjny czas był dla Emilii bardzo intensywny, spędziła dwa tygodnie fotografując na wsi Zborowskie - pisze MDK Lubliniec.

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 marca o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem w Lublińcu. Jest to dobra okazja, aby zobaczyć efekty pracy Emilii. Wystawa będzie dostępna w dniach 22.03-22.04.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu