Dyrektor Szpitala Powiatowego w Lublińcu złożył rezygnację

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Lublińcu złożył rezygnację

15 marca 2023, godz. 12:47
źródło: Lubliniecki.pl, Starostwo Powiatowe w Lublińcu / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Jak informuje portal Lubliniecki.pl, 14 marca Marek Augustyn, dyrektor Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lublińcu, skierował do Zarządu Powiatu wniosek o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron.

Marek Augustyn zanim podjął pracę w Lublińcu był dyrektorem SP ZOZ w Wieluniu i  przychodni rejonowej w Koniecpolu. Wcześniej pełnił funkcję wicedyrektora Departamentu Obsługi Pacjenta w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie  oraz funkcję naczelnika Wydziału Organizacyjnego Kadr i Szkoleń w Śląskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Katowicach. Obowiązki przejął po rezygnacji Włodzimierza Charchuły. Dyrektorem był od grudnia 2022 roku.

Informacja o rezygnacji wpłynęła do nas wczoraj, więc nie mogły jeszcze zapaść żadne decyzje Zarządu Powiatu – podkreślił w korespondencji z Lublinieckim.pl wicestarosta lubliniecki, Tadeusz Konina. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu