„Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne dla mieszkańców Lublińca

„Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne dla mieszkańców Lublińca

20 marca 2023, godz. 7:25
źródło: Urząd Miejski w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu zaprasza mieszkańców miasta - właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych programem „Czyste powietrze” na spotkanie informacyjne. W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z aktualnymi założeniami programu, rodzajami działań, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również uzyskać informacje na temat sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Spotkanie odbędzie się w środę 22 marca w godz. od 16:30 do 17:00 w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu. Po spotkaniu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji do godz. 18:00. Na spotkanie zostali zaproszeni: przedstawiciel banku BNP Paribas Bank Polska S.A. (Czyste Powietrze Kredyt) oraz Ekodoradca (w zakresie pozostałych programów dofinansowań do termomodernizacji budynków mieszkalnych).

Konsultanci powiedzą także jak poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, a także jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek oraz kto może aplikować o środki w ramach Programu.

Urząd przypomina także, że w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Paderewskiego 7a (w poniedziałki w godz. 10.00 - 17.00 oraz środę w godz. 8.00-12.00) działa Punkt Konsultacyjno-Informacyjny rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w którym można uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu