Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Rozbawili publiczność do łez! Ave Teatr w MDK Lubliniec

Rozbawili publiczność do łez! Ave Teatr w MDK Lubliniec

28 marca 2023, godz. 11:28
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartkowy wiosenny wieczór 23 marca Miejski Dom Kultury w Lublińcu wypełniony był śmiechem i dobrym nastrojem. Aktorzy z Ave Teatr wystąpili w sali widowiskowej MDK-u w spektaklu „Kłamstewka”. Zgromadzeni długo oklaskiwali artystów, a owacjom na stojąco nie było końca. 

„Kłamstewka” w wykonaniu aktorów Ave Teatr cechowały zabawne dialogi oraz wartka akcja, co  bardzo przypadło do gustu publiczności w MDK Lubliniec. Komedia autorstwa Joe Di Pietro, przetłumaczona przez Bogusławę Plisz-Góral i wyreżyserowana przez Marcina Sławińskiego, zachwyciła zgromadzonych podczas czwartkowego wieczoru. Na twarzach widzów przez cały występ gościł uśmiech. Spektakl pomimo komediowego charakteru, był także bogaty w prawdy, które mimo, że powszechnie znane, skłaniały do refleksji. 

Na scenie zobaczyć mogliśmy Beatę Zarembiankę w roli Laury oraz Dariusza Niebudka w roli Paula. W młode małżeństwo wcielili się Alicja Czerniewicz jako Jane oraz Daniel Mosior jako Daniel. Całość wydarzenia wspierana była przez Agnieszkę Perzyńską z Impresariatu Artystycznego Kreatywna Pantera. Publiczność w MDK Lubliniec podziękowała aktorom za występ gromkimi brawami. Owacjom na stojąco nie było końca. Aktorzy Ave Teatru mają w Lublińcu spore grono fanów. Oprócz wielkiego talentu, którego nie wątpliwie nie można im odmówić, mają w sobie ogrom pozytywnej energii. 

Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które odbędzie się już 28 września o godzinie 19:30 podczas spektaklu „Historie Łóżkowe” w MDK Lubliniec. Zapraszamy!

Galeria: Spektakl "Kłamstewka" w MDK Lubliniec

Spektakl Spektakl Spektakl Spektakl Spektakl
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu