Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu

Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu

31 marca 2023, godz. 8:31
inf. pras. ROD Sielanka
Udostępnij: Kopiuj link

Rodzinny Ogród Działkowy ,,Sielanka” w Lublińcu rozpoczął ostatni etap prac związanych z otrzymanym dofinansowaniem z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach programu: „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych”.

Na ostatni etap prac związanych z dofinansowaniem składa się m.in. zakup hoteli dla owadów, karmników i budek lęgowych. Obecnie trwają prace nad tworzeniem i odnawianiem zieleni, zazielenianiem roślinami miododajnymi oraz utworzeniem łąki kwietnej, jak również tworzeniem miejsc schronienia i zimowania dla jeży.

W ramach programu zrealizowane zostały już m.in. prace związane z geodezyjnym pomiarem zagospodarowania ROD oraz infrastrukturą dla użytku wspólnego: zakupiono kompostowniki, zamontowano toalety, plac zabaw dla dzieci, jak również urządzenia siłowni plenerowej.

Galeria: Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu

Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu / zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu / zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu / zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu / zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” Ostatni etap prac na terenie ROD „Sielanka” w Lublińcu / zdj. nadesłane: ROD „Sielanka”
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu