Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa - wyniki ostatnich kolejek

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa - wyniki ostatnich kolejek

3 kwietnia 2023, godz. 11:50
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejne spotkania w ramach B klasy, A klasy i Klasy okręgowej za nami. Zamieszczamy wyniki kolejek rozegranych w weekend 1-2 kwietnia.

B klasa, kolejka nr 17

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ŻWIREX HADRA 0:3 LKS BŁĘKITNI HERBY
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1:4 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
KS UNIA KALETY II 6:2 LKS PROMIEŃ GLINICA II
LKS DRAGON RUSINOWICE 0:0 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
LKS POKÓJ SADÓW 1:4 LKS RYBAK CIASNA

 

A klasa, kolejka nr 15

Drużyna Wynik Drużyna
LKS PROMIEŃ GLINICA 5:1 LKS RUCH KOCHANOWICE
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN (drużyna wycofana) 0:3 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
LKS SPARTA TWORÓG 1:5 LKS MECHANIK KOCHCICE
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 4:2 LKS HURAGAN JEZIORO
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2:2 LKS VICTORIA STRZEBIŃ
KS UNIA LISOWICE 1:1 LKS ORZEŁ PAWONKÓW

 

Klasa okręgowa, kolejka nr 18

Drużyna Wynik Drużyna
LKS WARTA MSTÓW 0:3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
GLKS LOT KONOPISKA 1:1 KS ORZEŁ KIEDRZYN
MGLKS LISWARTA KRZEPICE 0:0 MLKS WOŹNIKI
GKS CZARNI STARCZA 1:1 KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A.
LKS SPARTA LUBLINIEC 0:1 LKS LOTNIK KOŚCIELEC
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2:2 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 1:2 LKS ZIELONI ŻARKI

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS UNIA KALETY II 16 36 52:22
2. LKS RYBAK CIASNA 16 35 53:20
3. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 15 33 42:17
4. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 16 32 44:23
5. LKS POKÓJ SADÓW 16 32 48:26
6. LKS BŁĘKITNI HERBY 16 28 47:29
7. LKS PROMIEŃ GLINICA II 16 27 44:27
8. LKS UNIA LUBECKO 15 23 39:23
9. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 16 20 40:39
10. LKS WIERZBIE 15 17 28:42
11. LKS DRAGON RUSINOWICE 16 15 34:53
12. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 16 13 21:40
13. LKS ŻWIREX HADRA 16 8 13:65
14. KS GWOŹDZIANY 15 5 22:63
15. LKS LISWARTA LISÓW II 14 8 23:61

 

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS PROMIEŃ GLINICA 15 39 79:19
2. KS UNIA KALETY 14 39 66:8
3. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 15 25 42:43
4. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 15 25 40:32
5. KS UNIA LISOWICE 15 22 38:44
6. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 15 22 45:39
7. LKS LISWARTA LISÓW 14 22 40:40
8. LKS MECHANIK KOCHCICE 15 22 45:34
9. LKS HURAGAN JEZIORO 15 19 37:54
10. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 15 17 25:34
11. LKS SPARTA TWORÓG 15 16 24:53
12. LKS RUCH KOCHANOWICE 15 15 25:34
13. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 15 14 33:53
14. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 15 1 19:71

 

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. MLKS ZNICZ KŁOBUCK 18 48 63:11
2. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 18 35 29:15
3. LKS ZIELONI ŻARKI 17 35 26:18
4. MLKS WOŹNIKI 18 30 38:30
5. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 18 29 33:25
6. GLKS LOT KONOPISKA 18 28 30:31
7. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 18 27 28:27
8. KS PANKI 17 27 30:29
9. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 18 26 36:23
10. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 18 25 32:37
11. LKS AMATOR GOLCE 17 22 36:51
12. KS ORZEŁ KIEDRZYN 18 21 33:36
13. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 18 20 28:30
14. LKS WARTA MSTÓW 18 13 21:44
15. GKS CZARNI STARCZA 17 11 27:45
16. LKS SPARTA LUBLINIEC 18 8 24:62

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu