Modowe szaleństwo w MDK Lubliniec. „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy”

Modowe szaleństwo w MDK Lubliniec. „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy”

3 kwietnia 2023, godz. 13:25
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W ubiegłym tygodniu, 29 marca, w Holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbyły się „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy”. Środowe popołudnie przyciągnęło miłośniczki ciekawych ubrań i dodatków. Dzięki nowym elementom garderoby, stylizacje będą modne i efektowne. 

Wiosną przyroda budzi się do życia. Słońce powoli przebija się przez chmury, a dni stają się dłuższe. Coraz więcej w nas energii i chęci do podjęcia aktywności. Wiosna sprzyja także porządkom.

Na pewno każdy z nas znalazłby w swoich szafach ubrania, w których już nie chodzi. Gusta także się zmieniają, więc niekoniecznie to, co podobało nam się kiedyś, ma się podobać również dzisiaj. Co zrobić z takimi niepotrzebnymi ubraniami? Można podarować im „drugie życie”. Produkowanie ubrań na masową skalę ma duży wpływ na środowisko. Warto zatem pomyśleć trochę o ekologii. Wydarzenie jakim były „Wymianki” sprzyjało temu. Przyniesione przez uczestniczki ubrania zyskały nowe właścicielki, a na ich twarzach malowało się zadowolenie z „upolowania” modowych perełek. 

Dziękujemy za waszą obecność. Zainteresowanie wydarzeniem było spore, dlatego odbędzie się znów. O dokładnym terminie będziemy informować w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej mdklubliniec.pl. 

Galeria: „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” w MDK Lubliniec

„Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu