Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

„Kultura na zdrowie” jubileuszowy spektakl MDK Lubliniec

„Kultura na zdrowie” jubileuszowy spektakl MDK Lubliniec

11 kwietnia 2023, godz. 11:20
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Zbliża się 60- lecie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. To z pewnością piękny jubileusz, na który pracowało i pracuje nadal, wiele wspaniałych osób. 23 kwietnia 2023 roku na sali widowiskowej MDK Lubliniec zaprezentuje się Teatr Po Pracy ze spektaklem „Kultura na zdrowie”. Spektakl podsumuje, w pigułce oczywiście, całe 60 lat działalności placówki.

Agnieszka Raj-Kubat, reżyserka spektaklu zaprasza na wydarzenie i dzieli się refleksją: 

„Pewnie zapytają Państwo, jak to możliwe, żeby tyle lat uchwycić w nieco ponad godzinnym przedstawieniu? To prawda, niełatwe to wyzwanie i równie trudny wybór materiałów merytorycznych przed realizatorami wydarzenia.  Cały spektakl będzie się odwoływał do wydarzeń, które działy się na arenie „społecznych zawirowań”, mając na uwadze fakt, że cokolwiek wydarzało się przez te 60 lat w naszym kraju, kultura, pozwalała i pozwala nadal nam wszystkim zrozumieć i przetrwać, choćby w myśl zasady, że „Kultura na zdrowie”! Jedno jest pewne, zrobimy wszystko, by to niedzielne popołudnie spędzili Państwo w atmosferze radości i wzruszeń. Nie chcemy zdradzać więcej szczegółów. Możemy powiedzieć tylko tyle, że warto. Dlatego tego dnia bądźcie Państwo z nami. Serdecznie zapraszamy!”

nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec


Z naszej relacji wynika, że na spektakl dostępne są jeszcze bilety.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu