Niedziela pełna muzyki i dobrego humoru. Kameralny koncert w MDK [ZDJĘCIA]

Niedziela pełna muzyki i dobrego humoru. Kameralny koncert w MDK [ZDJĘCIA]

8 maja 2023, godz. 8:18
nadesłane: Paulina Wojtulek MDK Lubliniec, red. L-c.info / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W niedzielę 7 maja w sali widowiskowej MDK Lubliniec odbył się Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych. Każdy z występujących, specjalnie na tę okazję, pod czujnym okiem instruktorów Tomasza Onyska i Bartłomieja Pięty przygotował utwory i zaprezentował je przed zebraną publicznością. Gromkie brawa po występie nie były przypadkowe.

Muzyka na żywo! Cudowna atmosfera! I prawdziwe talenty artystów, dzięki którym mogliśmy usłyszeć miłe dla ucha dźwięki. W sali widowiskowej w niedzielne popołudnie zaprezentowało się 10 uczestników z różnymi instrumentami dętymi. Była to dla nich świetna okazja, aby spróbować swoich sił na scenie i pokazać co się potrafi. Choć na twarzach niektórych dało się zauważyć lekki stres, to każdy udowodnił jak wielki talent posiada. 

Instruktor Bartłomiej Pięta pogratulował wszystkim występującym. Zwracając się do publiczności, zachęcał także do tego, aby odkryć w sobie pasję i rozpocząć przygodę jaką jest gra na instrumencie dętym. Każdy może dołączyć do sekcji, niezależnie od wieku. Przykładem była spora rozpiętość wiekowa uczestników występujących podczas koncertu. 

Na zakończenie Dyrektor MDK Lubliniec Agata Woźniak-Rybka podziękowała wszystkim zgromadzonym i zaprosiła na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec, który odbędzie się 3 czerwca 2023 roku podczas Festynu Rodzinnego „U Oblat”. Wydarzenie jakim był „Kameralny koncert” nie byłoby również tak udane gdyby nie Paweł Borszcz, który wystąpił w roli konferansjera i swoim poczuciem humoru rozbawił publiczność. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów! 

Galeria: Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych

Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych/ zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych/ zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych/ zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych/ zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Kameralny koncert uczestników zajęć: nauka gry na instrumentach dętych/ zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu