Przejazd kolejowy pomiędzy Lublińcem a Sadowem przejdzie remont

Przejazd kolejowy pomiędzy Lublińcem a Sadowem przejdzie remont

12 maja 2023, godz. 8:05
Lubliniec.info, źródło: PKP PLK S.A.
Udostępnij: Kopiuj link

Jak wskazują informacje PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., planowany jest remont przejazdu kolejowego na DW 906 – na trasie pomiędzy Lublińcem a Sadowem. Prace zaplanowano na czerwiec tego roku.

Na przejeździe w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich zostaną wykonane prace związane z mechanicznym podbiciem dwóch torów. Efektem prac będzie wyrównanie nawierzchni, co ułatwi płynny przejazd samochodom i zapewni bezpieczny przejazd przez tory – informuje nas Katarzyna Głowacka z zespołu prasowego PKP PLK S.A.

Prace są zaplanowane od 12 do 16 czerwca, a roboty torowe można wykonać jedynie przy wstrzymanym ruchu samochodów. Wiele wskazuje więc na to, że remont zejdzie się w czasie z zamknięciem wiaduktu kolejowego, znajdującego się w ciągu tej samej drogi (DW 906).

Zespół prasowy PKP PLK S.A. informuje również, że wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia zmienionej organizacji ruchu z zarządcą drogi, policją i przewoźnikami.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu