Hulajnogi elektryczne w Lublińcu dojeżdżają już do Kokotka

Hulajnogi elektryczne w Lublińcu dojeżdżają już do Kokotka

12 maja 2023, godz. 10:07
Lubliniec.info, źródło: UM Lubliniec / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Na skutek postulatów mieszkańców miasta oraz wniosku Burmistrza Miasta Lubliniec firma Tier jako operator systemu hulajnóg elektrycznych uruchomiła możliwość dojazdu hulajnogami z Centrum Lublińca, aż do Kokotka – informuje Urząd Miejski w Lublińcu.

Nie jest to pierwsze powiększenie zasięgu systemu hulajnóg elektrycznych. W porównaniu do pierwotnej mapki z listopada 2022 roku, zasięg tych jednośladów został rozszerzony również o dojazd na Wymyślacz, do restauracji McDonald’s oraz Hotelu Strzelnica.

Poniżej zamieszczamy aktualną mapkę z obszarem mobilności hulajnóg elektrycznych. Jest to obszar bez koloru obrysowany granatową linią. Jeśli mapka wyświetla się w złej jakości, zachęcamy do skorzystania z linku >tutaj< [lubliniec.eu], gdzie można pobrać plik w formacie pdf.

Przy okazji rozszerzenia zasięgu hulajnóg o Kokotek, apeluje się do użytkowników tych pojazdów o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ruchu. Warto także przypomnieć, aby nie pozostawiać hulajnóg w miejscach utrudniających poruszanie się po mieście, mowa zarówno o ruchu pieszym, rowerowym i samochodowym.

źródło: UM Lubliniec
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu