Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Poruszyli temat hejtu. Spektakl „Żabnica” na scenie MDK Lubliniec [ZDJĘCIA]

Poruszyli temat hejtu. Spektakl „Żabnica” na scenie MDK Lubliniec [ZDJĘCIA]

19 maja 2023, godz. 8:48
tekst: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec, red. Lubliniec.info / zdj. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

„Nie odrzucaj mnie” śpiewali wieczorem 18 maja zdolni wokaliści MDK Lubliniec! Spektakl „Żabnica” w wykonaniu Młodzieżowej Sceny Teatralnej poruszył serca zgromadzonych w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Na końcu artykułu zamieszczamy zdjęcia z wydarzenia.

Niezmiernie emocjonalny przekaz występu, ogromna autentyczność młodych aktorów, przejmująca i pełna ekspresji choreografia sprawiły, że ten wieczór pełen był wzruszających momentów. Nie bądźmy obojętni na hejt, przemoc, obelgi i wyzwiska! Reagujmy na agresję, walczmy z nią. Nie pozwólmy, aby młody człowiek, który jest wrażliwy i pełen swoich wewnętrznych problemów, zagubił się i został sam.

Gratulacje dla wszystkich występujących dzisiaj na scenie. To był bardzo piękny występ, macie ogromny TALENT! Zresztą gromkie brawa i owacje na stojąco nie były przypadkowe. Ogromne podziękowania dla instruktor Agnieszki Raj-Kubat, która odpowiedzialna była za scenariusz i reżyserię spektaklu. Naprawdę to był ogrom pracy, a efekt jest spektakularny! Szymon Michlewicz-Sowa, to dzięki Tobie mogliśmy oglądać ten piękny ruch sceniczny młodzieży! Magdalena Schlagner, Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek, młodzież ukoiła nas swoim śpiewem, gratulujemy i dziękujemy, że pod waszymi skrzydłami rosną takie talenty! Efekty multimedialne, dźwiękowe i świetlne o które zadbali Monika Klimza-Gryc oraz Grzegorz Nowak dopełniły całości! Marek Sklarczyk, dziękujemy za miłą dla ucha oprawę muzyczną – podsumowuje MDK Lubliniec.

Galeria: Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec

Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec Spektakl „Żabnica” w MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu