Dzień Dziecka z MDK Lubliniec

Dzień Dziecka z MDK Lubliniec. Przygotowano wiele atrakcji!

23 maja 2023, godz. 8:46
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec / zdj. Atelier
Udostępnij: Kopiuj link

Zapraszamy serdecznie 1 czerwca na skwer przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu, aby wspólnie celebrować wyjątkowe święto jakim jest Dzień Dziecka! Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Przygotowanych zostało wiele atrakcji dla najmłodszych! 

Jak powiedział Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Mamy nadzieję, że tego dnia na ustach wszystkich dzieci zagości szeroki uśmiech. Impreza rozpocznie się grami i zabawami z animatorem, będzie także możliwość wzięcia udział w warsztatach artystycznych. O godzinie 16:30 zaprezentują się najmłodsi artyści sekcji Miejskiego Domu Kultury w przygotowanym specjalnie z tej okazji programie. O godzinie 18:30 rozpocznie się Bańkowe Party w strojach przebierańców. Bo kto powiedział, że bal przebierańców może odbywać się tylko w karnawale? Oprócz tego przewidziane są konkursy z nagrodami (w tym za najlepsze przebranie, dlatego liczymy na waszą kreatywność i inwencję), stanowiska z przygodami, malowanie buziek, „fotobudka” ze śmiesznymi gadżetami, bańki mydlane i wiele, wiele innych. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Wpadajcie śmiało, czekamy na Was! 

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu