Wróciła „Twórcza Strefa Miasta”! Co stworzyli uczestnicy?

Wróciła „Twórcza Strefa Miasta”! Co stworzyli uczestnicy?

29 maja 2023, godz. 13:45
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartkowe popołudnie 25 maja odbyło się pierwsze spotkanie tegorocznej edycji warsztatów „Twórcza Strefa Miasta”. Uczestnicy stworzyli piękne „Kalendarze ważnych dat”. 

To był wyjątkowo kreatywny czas, spędzony w miłym gronie. Podczas warsztatów zgromadzeni pomalowali farbami drewniane deski według swojej fantazji i zapisali na zrobionych ze sklejki kółkach daty urodzin bliskich i miesiące, w których obchodzą swoje święto. Warsztaty poprowadziła Monika Klimza-Gryc, która pokazała jak połączyć wszystkie elementy w spójną całość. Efekt końcowy był naprawdę ciekawy. 

Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania. Zachęcamy do śledzenia strony mdk.lubliniec.pl i naszych mediów społecznościowych, na których będziemy informować o terminie następnych warsztatów z cyklu „Twórcza Strefa Miasta – edycja 3”.

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie „Amicus”. 

Zadanie publiczne dofinansowane i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 9677,00 zł (82 % – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania). 

Galeria: Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta”

Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu