Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Czerwcowy repertuar Kina „Karolinka”. Co na ekranie?

Czerwcowy repertuar Kina „Karolinka”. Co na ekranie?

30 maja 2023, godz. 8:32
Lubliniec.info, źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Czerwiec coraz bliżej, tak więc w Kinie „Karolinka” przygotowano nowy repertuar. Na ekranie zobaczymy m.in. nową „Małą syrenkę” i „Spider-man'a”. Coś dla siebie znajdą także fani kina grozy. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedziami filmów. Dokładne daty i godziny seansów są dostępne w zakładce Kino.

Mała syrenka (1, 3-6, 9-13 czerwca)
gatunek: familijny/ fantasy/ musical

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry (2, 21 czerwca)
gatunek: animacja 

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Martwe zło: Przebudzenie (3-6 czerwca)
gatunek: horror

Opowieść o dwóch zranionych siostrach, których spotkanie przerywa pojawienie się opętanych demonów.

źródło: MDK Lubliniec

Book Club. Następny rozdział (9-13 czerwca)
gatunek: komedia

Cztery przyjaciółki na nowo odkrywają radość z życia. Udają się do Włoch, gdzie przeżyją przygodę, której nigdy nie zapomną.

Spider-Man: Poprzez multiwersum (23-27 czerwca)
gatunek: animacja, akcja, sci-fi

Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Manów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu