Zapraszamy na kolejne spotkanie z Szydełkomaniakami

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Szydełkomaniakami

31 maja 2023, godz. 13:01
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już 9 czerwca 2023 o godzinie 17:30 odbędą się warsztaty „Charytatywne dzierganie na zawołanie”. Spotkanie to będzie mieć wyjątkowy charakter, przyświecać mu będzie szczytny cel!  

Grupa Szydełkomaniaków nie raz już udowodniła jakie wielkie mają serca. Z ogromną pasją i chęcią spotykają się, aby tworzyć coś pięknego, aby spędzić wspólnie czas i przede wszystkim, aby…Dziergać! Z okazji obchodzonego w czerwcu Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych MDK Lubliniec i Galeria pod Glinianym Aniołem razem z Fundacją Małych Serc i Pasmanterią Szpileczka udziergają urocze ośmiorniczki, które pomogą wcześniakom i dzieciom niepełnosprawnym. 

Koszt potrzebnych materiałów do stworzenia ośmiorniczki wynosi 15 zł za osobę. Zapisy w godzinach 15:00-21:00 pod numerem telefonu 34/351 06 88. Istnieje również możliwość zapisania się osobiście w Pasmanterii ,,Szpileczka”. Zapraszamy także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dzierganiem. Poznamy zagadnienia: oczko łańcuszka, półsłupek, słupek. Będzie się działo!

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu