B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich kolejek
5 czerwca 2023, godz. 8:20
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Kolejny weekend i kolejne spotkania na lokalnych boiskach za nami. Zamieszczamy wyniki ostatnich meczów B klasy, A klasy i Klasy okręgowej.
B klasa, kolejka nr 25
Drużyna | Wynik | Drużyna |
LKS POKÓJ SADÓW | 4:3 | KS UNIA KALETY II |
KS GWOŹDZIANY | 8:0 | LKS ŻWIREX HADRA |
LKS BŁĘKITNI HERBY | 8:1 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE |
LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 3:4 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 0:3 | LKS RYBAK CIASNA |
LKS UNIA LUBECKO | 4:1 | LKS WIERZBIE |
LKS DRAGON RUSINOWICE | 2:0 | LKS PROMIEŃ GLINICA II |
A klasa, kolejka nr 23
Drużyna | Wynik | Drużyna |
LKS HURAGAN JEZIORO | 0:4 | KS UNIA KALETY |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 3:2 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 8:0 | KS UNIA LISOWICE |
LKS PROMIEŃ GLINICA | 4:0 | LKS LISWARTA LISÓW |
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN (drużyna wycofana) | 0:3 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
LKS MECHANIK KOCHCICE | 2:0 | LKS RUCH KOCHANOWICE |
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 4:0 | LKS SPARTA TWORÓG |
Klasa okręgowa, kolejka nr 28
Drużyna | Wynik | Drużyna |
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:3 | LKS LOTNIK KOŚCIELEC |
LKS ZIELONI ŻARKI | 1:0 | LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY |
MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 6:1 | LKS SPARTA LUBLINIEC |
LKS WARTA MSTÓW | 1:3 | GKS CZARNI STARCZA |
KS PANKI | 2:3 | KS ORZEŁ KIEDRZYN |
MLKS WOŹNIKI | 4:2 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW |
LKS AMATOR GOLCE | 7:1 | GLKS LOT KONOPISKA |
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY | 1:1 | MGLKS LISWARTA KRZEPICE |
Tabele
B klasa
Lp. | Drużyna | M | Pkt | +/- |
1. | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 24 | 54 | 69:33 |
2. | LKS RYBAK CIASNA | 24 | 53 | 79:32 |
3. | KS UNIA KALETY II | 24 | 51 | 82:39 |
4. | LKS POKÓJ SADÓW | 24 | 46 | 68:43 |
5. | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 24 | 44 | 65:46 |
6. | LKS BŁĘKITNI HERBY | 24 | 37 | 66:46 |
7. | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 24 | 37 | 59:52 |
8. | LKS UNIA LUBECKO | 24 | 34 | 62:43 |
9. | LKS PROMIEŃ GLINICA II | 24 | 32 | 60:48 |
10. | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 24 | 29 | 66:58 |
11. | LKS WIERZBIE | 24 | 27 | 44:70 |
12. | LKS DRAGON RUSINOWICE | 24 | 24 | 52:74 |
13. | LKS ŻWIREX HADRA | 24 | 15 | 21:103 |
14. | KS GWOŹDZIANY | 24 | 9 | 40:108 |
15. | LKS LISWARTA LISÓW II | 14 | 8 | 23:61 |
A klasa
Lp. | Drużyna | M | Pkt | +/- |
1. | KS UNIA KALETY | 23 | 66 | 102:12 |
2. | LKS PROMIEŃ GLINICA | 23 | 60 | 109:26 |
3. | LKS MECHANIK KOCHCICE | 23 | 43 | 73:48 |
4. | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 23 | 36 | 60:53 |
5. | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 23 | 35 | 70:58 |
6. | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 23 | 34 | 63:63 |
7. | KS UNIA LISOWICE | 23 | 30 | 50:67 |
8. | LKS LISWARTA LISÓW | 23 | 30 | 56:64 |
9. | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 23 | 28 | 45:57 |
10. | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 23 | 27 | 61:74 |
11. | LKS HURAGAN JEZIORO | 23 | 26 | 53:85 |
12. | LKS SPARTA TWORÓG | 23 | 24 | 33:78 |
13. | LKS RUCH KOCHANOWICE | 23 | 22 | 39:53 |
14. | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 23 | 1 | 19:95 |
Klasa okręgowa
Lp. | Drużyna | M | Pkt | +/- |
1. | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 28 | 74 | 96:19 |
2. | LKS LOTNIK KOŚCIELEC | 28 | 52 | 49:33 |
3. | LKS ZIELONI ŻARKI | 28 | 52 | 50:38 |
4. | MLKS WOŹNIKI | 28 | 48 | 56:42 |
5. | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 28 | 45 | 49:44 |
6. | MGLKS LISWARTA KRZEPICE | 28 | 42 | 46:36 |
7. | GLKS LOT KONOPISKA | 29 | 42 | 50:55 |
8. | KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. | 28 | 42 | 55:38 |
9. | KS PANKI | 27 | 40 | 48:45 |
10. | MLKS SPARTA SZCZEKOCINY | 28 | 38 | 49:51 |
11. | KS ORZEŁ KIEDRZYN | 28 | 34 | 48:56 |
12. | LKS AMATOR GOLCE | 28 | 33 | 52:79 |
13. | LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY | 27 | 30 | 43:45 |
14. | GKS CZARNI STARCZA | 27 | 30 | 53:60 |
15. | LKS SPARTA LUBLINIEC | 28 | 20 | 38:86 |
16. | LKS WARTA MSTÓW | 28 | 13 | 34:89 |
Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!