Nowa restauracja McDonald

Nowa restauracja McDonald's w Myszkowie

11 października 2023, godz. 12:51
inf. pras. 24/7Communication
Udostępnij: Kopiuj link

Dzisiaj, tj. 11 października o godzinie 11:00, franczyzobiorca Konrad Bajor otworzył restaurację McDonald’s w Myszkowie. Nowy lokal znajduje się przy ul. Jesionowej 2. Z okazji otwarcia do każdego zestawu powiększonego będzie dodawana Coca-Cola Zero gratis.

Lokal w Myszkowie jest 79. restauracją McDonald’s w województwie śląskim, a 533. w Polsce. Zarządzać nim będzie franczyzobiorca Konrad Bajor, który prowadzi łącznie 5 restauracji – cztery w Częstochowie i od teraz także w Myszkowie. W ramach otwarcia franczyzobiorca sfinansował darowiznę na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie – cztery łóżka od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą służyć rodzicom, którzy czuwają przy swoim dziecku przez cały czas jego hospitalizacji. Razem z łóżkami lecznica otrzyma również sprzęt medyczny i lodówkę. W sumie, do tej pory Fundacja przekazała już 1067 łóżek do 59 szpitali w całej Polsce.

Jestem dumny, że otworzyłem moją piątą restaurację McDonald’s, tym razem w Myszkowie. Cieszę się, że rozwijam swój biznes właśnie tutaj w województwie śląskim i mogę mieć realny wpływ na rozwój sytuacji gospodarczej w regionie, oferować miejsca pracy mieszkańcom, poznawać i wspierać lokalną społeczność. Cieszę się również, że mogłem odpowiedzieć na potrzebę oddziału pediatrycznego tutejszego szpitala i razem z łóżkami przekazać sprzęt medyczny oraz sprzęt AGD  – mówi franczyzobiorca McDonald’s Konrad Bajor.

Nowa restauracja McDonald’s w Myszkowie otwarta jest codziennie od 7:00 do 24:00. W tych samych godzinach od poniedziałku do czwartku i w niedzielę, a w piątki i soboty od 7:00 do 2:00, zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.  

Restaurację zaprojektowano w stylu Essential Ingredients 2.0. Do dyspozycji gości jest parking z 31 miejscami dla samochodów osobowych. Lokal w Myszkowie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 65 osób, w tym 12 managerów. 

Galeria: Restauracja McDonald's w Myszkowie

Restauracja McDonald's w Myszkowie / zdj. nadesłane: 24/7Communication Restauracja McDonald's w Myszkowie / zdj. nadesłane: 24/7Communication Restauracja McDonald's w Myszkowie / zdj. nadesłane: 24/7Communication
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu