Paranienormalni razem z lubliniecką publicznością świętowali „Osiemnastkę”

Paranienormalni razem z lubliniecką publicznością świętowali „Osiemnastkę”

14 listopada 2023, godz. 10:27
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Czwartkowy wieczór 9 listopada w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu był naprawdę rozrywkowy! Na scenie wystąpili artyści Kabaretu Paranienormalni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk - w nowym programie „Osiemnastka”. Nazwa nie była przypadkowa, ponieważ grupa obchodzi w tym roku 18-lecie działalności. 

Spektakl, którzy obejrzała w miniony czwartek lubliniecka publiczność pełen był nowych skeczy, postaci oraz żartów. Była to podróż pełna humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Wieczór spędzony razem z Paranienormalnymi był niesamowity. Skecze, które zaprezentowali były nie tylko zabawne, ale również pokazywały codzienne sytuacje dotyczące nas samych, przez co wypadły tak autentycznie i tym samym podbiły serca widzów. 

W czwartkowy wieczór w MDK udało się rozbawić wypełnioną po brzegi widzami salę widowiskową. Dodatkowym atutem było wplecenie w program interakcji z publicznością. Dziękujemy, za odwiedziny. Zapraszamy znowu, do szybkiego zobaczenia!

Galeria: Kabaret Paranienormalni w programie "Osiemnastka" w MDK Lubliniec

Kabaret Paranienormalni w programie Kabaret Paranienormalni w programie Kabaret Paranienormalni w programie Kabaret Paranienormalni w programie Kabaret Paranienormalni w programie
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu