Mikołajkowe szaleństwo już niebawem

Mikołajkowe szaleństwo już niebawem

20 listopada 2023, godz. 13:31
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Ten wyjątkowy czas w roku zbliża się wielkimi krokami. Miejski Dom Kultury zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 3 grudnia 2023 roku na lublinieckim rynku w godzinach od 14:00 do 18:00. Tego dnia o godzinie 16:00 do „Mikołajkowa” zabiorą nas młodzi artyści, którzy zaprezentują się w specjalnym repertuarze i razem z nimi powitamy świętego Mikołaja. 5 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach od 17:00 do 19:00 działać będzie „Pogotowie Mikołajkowe”. Spędźmy razem ten świąteczny czas! 

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i chwil spędzonych w rodzinnym gronie. W tym wyjątkowym okresie pragniemy razem celebrować zbliżający się czas odpoczynku i uroczystych spotkań. Warto pomyśleć o bliskich i kupić dla nich podarunek, który pokaże jak ważni są dla nas. Na jarmarku oferowana będzie bogata oferta rękodzieła. Na pewno coś interesującego wpadnie wam w oko. Oprócz przedświątecznych zakupów, podczas jarmarku skorzystać będzie można również ze stoisk gastronomicznych. 

Na tym nie koniec atrakcji! 5 grudnia w godzinach od 17:00 do 19:00 w lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem dyżurować będzie nie kto inny jak Mikołaj we własnej osobie. Jeśli chcecie, aby wasza pociecha otrzymała prezent z jego rąk, dajcie znać! Zapisy pod numerem telefonu 34/351 06 88  Możecie liczyć również na pamiątkowe zdjęcie. Takie spotkanie na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Propozycje z okazji „Mikołajek” przygotowało również lublinieckie Kino „Karolinka”. W dniach 1-5 grudnia o godzinie 16:00 i 18:00 na ekranie zobaczyć będzie można animację „Życzenie”. 1 grudnia o godzinie 14:00 grana będzie premierowo animowana komedia „Trolle 3”. 6 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na film w świątecznym klimacie „Jak zostać świętym Mikołajem 3”. Spędźcie razem z nami te grudniowe wieczory, niech pełne są radości i miłych chwil. 

źródło: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu