Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Teatr po Pracy wystąpi podczas 9 edycji kampanii „Twoje TAK ma ZNACZENIE”

Teatr po Pracy wystąpi podczas 9 edycji kampanii „Twoje TAK ma ZNACZENIE”

15 maja 2024, godz. 7:29
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

25 maja w Miejskim Domu Kultury już po raz dziewiąty odbędzie się kampania „Twoje TAK ma ZNACZENIE” podczas, której działać będzie miasteczko medyczne z bezpłatnymi badaniami, strefa dla dzieci, strefa sportowa czy zdrowych przekąsek. Na zakończenie o godzinie 16:00, podczas finałowej gali, lubliniecki Teatr po Pracy wystąpi ze spektaklem „Tu i teraz”. 

Hasło tegorocznej kampanii to ,,Nie bój się diagnozy i walcz". Spektakl ,,Tu i teraz’’, do którego scenariusz napisała odpowiedzialna za reżyserię Agnieszka Raj-Kubat, opowiada o różnych historiach przeciętnego człowieka, które zdarzają się tuż obok. Za ścianą, w sypialni, na spacerze. Historii, które zmieniają nasze podejście do życia i tym samym perspektywę patrzenia na świat. W obliczu choroby człowiek przewartościowuje wszystko. Pozostaje wtedy tylko TU i TERAZ. Wraz z artystami wystąpią: Magda Steczkowska, Monika Urlik, Tomasz Ciachorowski i Michał Piróg.

Wszyscy podświadomie oddalamy od siebie wizyty lekarskie, wczesną diagnostykę, zniechęceni mocno biurokracją. Boimy się diagnozy, ale finał przecież może być optymistyczny i często tak właśnie jest. Koniecznie zajrzyjcie do Miejskiego Domu Kultury w tę majową sobotę i pamiętajcie: lepiej zapobiegać niż leczyć! 

Bezpłatne wejściówki na spektakl dostępne będą od 15 maja od godziny 15:00 na stronie www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie MDK. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu