Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka

Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka [ZDJĘCIA]

15 maja 2024, godz. 8:59
nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Pracownicy Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu zaprosili wszystkich miłośników słowa pisanego na wyjątkową akcję czytelniczą pod hasłem „Głośne Czytanie”. Odbyła się ona 8 maja w Galerii Handlowej 11-stka.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Każdy uczestnik, który zdecydował się podzielić fragmentem swojej ulubionej książki, mógł przeczytać go do mikrofonu, a następnie otrzymywał książkę w prezencie.

Podczas akcji odbyły się również warsztaty „Pogadanki o powietrzu przy szydełku”, prowadzone przez ekodoradcę Natalię Kuzior oraz Sylwię Majowską. Zajęcia przyciągnęły uwagę wielu uczestników, oferując ciekawe informacje i praktyczne umiejętności. Dla najmłodszych przygotowano „Kącik kreatywny dla dzieci” z malowaniem twarzy i innymi zabawami. 

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania Zarządowi i pracownikom Galerii Handlowej 11-stka za ogromne zaangażowanie, wsparcie i pomoc w organizacji tej wyjątkowej akcji „Głośnego Czytania”. Dzięki Wam, czytelnictwo zyskuje nową, niezwykłą formę i przyciąga coraz większą uwagę – pisze Lubiteka. Niech ta inspirująca inicjatywa będzie kolejnym krokiem w rozwoju kultury czytelniczej w naszej społeczności! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspólne celebrowanie Dnia Bibliotekarza oraz Tygodnia Bibliotek. Razem możemy uczynić czytanie jeszcze bardziej powszechnym i dostępnym dla wszystkich – dodaje. 

Galeria: Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka

Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Głośne Czytanie w Galerii Handlowej 11-stka / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu