Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (18-19 maja)

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (18-19 maja)

20 maja 2024, godz. 12:38
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Szczegóły poniżej.

B klasa, kolejka nr 19

Drużyna Wynik Drużyna
LKS BŁĘKITNI HERBY 2:3 KS UNIA II KALETY
LKS DRAGON RUSINOWICE 3:1 LKS WIERZBIE
LKS ŻWIREX HADRA 1:2 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
LKS PROMIEŃ II GLINICA 1:0 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
LKS POKÓJ SADÓW 3:0 LKS UNIA LUBECKO
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 3:4 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN

A klasa, kolejka nr 22

Drużyna Wynik Drużyna
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 1:3 LKS SPARTA LUBLINIEC
LKS ROZWÓJ OLSZYNA 4:0 LKS HURAGAN JEZIORO
LKS RUCH KOCHANOWICE 1:8 LKS LISWARTA LISÓW
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 2:3 LKS ORZEŁ PAWONKÓW
LKS VICTORIA STRZEBIŃ 0:4 LKS PROMIEŃ GLINICA
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 1:2 LKS SPARTA TWORÓG
LKS RYBAK CIASNA 3:2 KS UNIA LISOWICE

Klasa okręgowa, kolejka nr 25

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ZIELONI ŻARKI 7:0 LKS MECHANIK KOCHCICE
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 3:2 KS PANKI
LKS LOTNIK KOŚCIELEC 1:2 MGLKS LISWARTA KRZEPICE
LKS AMATOR GOLCE 0:3 LKS LISWARTA POPÓW
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:0 KS ORZEŁ KIEDRZYN
GLKS LOT KONOPISKA 2:3 LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2:3 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 19 46 66:18
2. KS UNIA II KALETY 19 44 54:20
3. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 19 37 56:28
4. LKS BŁĘKITNI HERBY 19 37 59:40
5. LKS DRAGON RUSINOWICE 19 33 43:46
6. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 19 29 53:32
7. LKS PROMIEŃ II GLINICA 19 24 29:53
8. LKS POKÓJ SADÓW 19 21 36:50
9. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 18 17 39:47
10. LKS WIERZBIE 18 14 30:56
11. LKS UNIA LUBECKO 19 12 25:63
12. LKS ŻWIREX HADRA 19 10 22:59

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS SPARTA LUBLINIEC 22 57 93:17
2. LKS PROMIEŃ GLINICA 22 49 86:34
3. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 22 46 56:22
4. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 22 39 56:44
5. LKS SPARTA TWORÓG 22 36 49:40
6. LKS LISWARTA LISÓW 22 36 56:44
7. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 22 33 55:55
8. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 22 29 60:82
9. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 22 26 37:48
10. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 22 22 37:56
11. LKS RUCH KOCHANOWICE 22 18 33:77
12. LKS RYBAK CIASNA 22 18 29:48
13. LKS HURAGAN JEZIORO 22 16 40:74
14. KS UNIA LISOWICE 22 13 28:74

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS PANKI 23 49 54:23
2. LKS ZIELONI ŻARKI 24 49 54:22
3. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 23 46 52:26
4. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 23 44 49:24
5. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 24 43 49:30
6. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 23 43 50:27
7. KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 23 41 42:35
8. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 23 39 58:33
9. KS UNIA KALETY 23 27 29:31
10. KS ORZEŁ KIEDRZYN 23 26 28:41
11. LKS AMATOR GOLCE 24 25 42:67
12. LKS LISWARTA POPÓW 23 22 36:52
13. GLKS LOT KONOPISKA 24 16 38:76
14. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 24 16 42:68
15. LKS MECHANIK KOCHCICE 23 9 16:84

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu