Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Dzięki reakcji świadka zatrzymano nietrzeźwego kierowcę

Dzięki reakcji świadka zatrzymano nietrzeźwego kierowcę

20 maja 2024, godz. 14:18
źródło: KPP Lubliniec / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Reakcja świadka umożliwiła zatrzymanie nietrzeźwego kierującego w Pawonkowie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. 

W środę 15 maja na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym marki Opel. Informacja od razu została przekazana do policyjnego patrolu pełniącego służbę na terenie miasta. Już po kilkudziesięciu minutach, wskazany w zgłoszeniu samochód został zatrzymany przez mundurowych na ulicy Lublinieckiej w Pawonkowie. Jak się szybko okazało, podejrzenia osoby zgłaszającej były jak najbardziej słuszne. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego auta, mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy, teraz oprócz wysokiej grzywny, zakazu kierowania pojazdami, grozi mu kara więzienia – relacjonuje KPP w Lublińcu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu