Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Dzień Dziecka z MDK Lubliniec w kowbojskim stylu. W programie zawody hobby horsingu

Dzień Dziecka z MDK Lubliniec w kowbojskim stylu. W programie zawody hobby horsingu

21 maja 2024, godz. 10:35
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już 2 czerwca od godziny 15:00 Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na obchody święta Dnia Dziecka oraz Piknik Hobby Horse. Będzie można wziąć udział w warsztatach artystycznych dla dzieci – koń na kiju, dać się porwać do zabawy w kowbojskim stylu, zobaczyć zawody Hobby Horse oraz uczestniczyć w konkursach. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. 

Hobby Horse to doskonała rozrywka dla miłośników koni i jeździectwa. Na drewnianym kiju znajduje się pluszowa głowa konia, zwykle z wodzami, ogłowiem i innym ekwipunkiem przypominającym ten używany przez jeźdźców. Zabawka służy do naśladowania jeźdźca w trakcie jazdy konnej i stanowi bardzo atrakcyjne hobby dla osób zainteresowanych jeździectwem.

O godzinie 15:00 podczas warsztatów artystycznych dzieci będą mogły stworzyć konia na kiju. Od godziny 15:30 na kowbojskie gry i zabawy zaprasza animator. Od 16:30 zawody Hobby Horse aż w 4 kategoriach: konkurs dla najmłodszych (mini skoki max. 30 cm), konkurs 50-60 cm, konkurs top dla zaawansowanych – potęga skoku, oraz konkurs przebierany (strój wiosenny, kolorowy). Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą skwer przed MDK, nauka tańca kowbojskiego, darmowa wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu