Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. Na scenie wystąpił Teatr Po Pracy

Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. Na scenie wystąpił Teatr Po Pracy

27 maja 2024, godz. 9:27
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 25 maja w Lublińcu odbyła się IX edycja kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. Od godziny 10:30 do 15:30 chętne osoby mogły skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji dostępnych w Miejskim Domu Kultury. Następnie o godzinie 16:00 w sali widowiskowej MDK-u odbyła się gala finałowa kampanii. Wspólnie z Teatrem Po Pracy, w spektaklu „Tu i teraz”, wystąpili: Monika Urlik, Magda Steczkowska, Tomasz Ciachorowski i Michał Piróg.

Hasłem tegorocznej kampanii było „Nie bój się diagnozy i walcz”. Tego popołudnia sala widowiskowa MDK-u była wypełniona po brzegi. Spektakl „Tu i teraz” w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Raj-Kubat opowiada o różnych historiach przeciętnego człowieka, przedstawiając świat jego oczami w obliczu choroby. Przed spektaklem widzowie poznali również historie osób, które postanowiły zawalczyć i pokonały chorobę. 

W galerii na końcu artykułu zamieszczamy kilka zdjęć z wydarzenia.

Galeria: Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”

Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie” Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie” Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie” Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie” Gala finałowa kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu