Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Czerwcowy repertuar Kina „Karolinka”

Czerwcowy repertuar Kina „Karolinka”

3 czerwca 2024, godz. 8:48
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Zobaczcie co będzie można obejrzeć w czerwcu na ekranie lublinieckiego Kina „Karolinka”. Przed nami seanse takich produkcji, jak: „Garfield”, „Kaskader”, „W głowie się nie mieści 2” i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedziami filmów. Szczegółowe daty i godziny seansów są dostępne w dziale Kino.

Garfield (01.06-04.06, 07.06-08.06, 10.06-11.06)
gatunek: animacja, familijny, komedia

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

Kaskader (01.06-04.06)
gatunek: akcja, komedia

Colt Seavers (Ryan Gosling) to zaprawiony w bojach kaskader, który po odejściu z branży skupia się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym, ale wraca do pracy, gdy gwiazda megabudżetowego filmu – reżyserowanego przez jego byłą, Jody Moreno (Emily Blunt) – zaginęła.

Podczas gdy bezwzględna producentka filmu (Hannah Waddingham) stara się utrzymać zniknięcie gwiazdy Toma Rydera (Aaron Taylor-Johnson) w tajemnicy przed studiem i mediami, Colt wykonuje zatrważające akrobacje filmowe, próbując (z ograniczonym powodzeniem) powrócić do łask Jody. W efekcie Colt pakuje się w złowrogi, kryminalny spisek, który okaże się bardziej niebezpieczny niż jakikolwiek jego kaskaderski wyczyn.

KASKADER to film od prawdziwego niegdyś kaskadera Davida Leitcha, reżysera hitów Bullet Train, Deadpool 2, Atomic Blonde i Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. To jego najbardziej osobisty film, przezabawny, pełen gwiazd i akcji list miłosny do filmów sensacyjnych i niedocenianej ekipy ludzi, którzy je tworzą czyli kaskaderów.

Ale przede wszystkim KASKADER jest zabawny, seksowny i autentycznie romantyczny – Blunt i Gosling łączy wspaniała chemia, ekranowy magnetyzm między ludźmi, którzy są nie tylko szalenie atrakcyjni, ale także wiedzą, jak na siebie patrzeć.

Królestwo Planety Małp (07.06-08.06, 10.06-11.06)
gatunek: akcja, sci-fi

W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.

Jedno życie (14.06-18.06)
gatunek: biograficzny, dramat, wojenny

Historia ta ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie. Nicholas Winton, brytyjski makler przed wybuchem II wojny światowej ocalił ponad 600 żydowskich dzieci z rąk hitlerowców. „Jedno życie” („One Life”) to prawdziwa historia zwykłego człowieka, który ratował dzieci przed hitlerowska zagłada. Opowieść o odwadze, poświęceniu i wdzięczności, które mogą odmienić świat. W rolę Nicholasa Wintona wcielił się dwukrotny zdobywca Oscara, Anthony Hopkins. Obok niego w filmie występują takie sławy jak: Helena Bonham Carter, Jonathan Pryce czy Lena Olin. Film miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2023 roku.

W głowie się nie mieści 2 (14.06-18.06, 21.06-25.06, 29.06-30.06)
gatunek: animacja, komedia

W filmie „W głowie się nie mieści 2” produkcji Disneya i Pixara ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dziele w umyśle nastoletniej już Riley. W kwaterze głównej trwa remont, aby przygotować miejsce dla zupełnie nowych emocji! Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza, od dawna sprawnie działające razem, nie wiedzą, co sądzić o pojawieniu się Niepokoju, a w dodatku wygląda na to, że nowych gości będzie przybywać.

Furiosa: Saga Mad Max (21.06-22.06, 23.06-25.06)
gatunek: sensacja, sci-fi

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

Ucieczka ze zwierzowersum (28.06)
gatunek: animacja, familijny, komedia

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

Bad boys: Ride or die (28.06-30.06)
gatunek: sensacja, komedia

Bad Boys: Ride or Die to nadchodzący amerykański film akcji i komedia kryminalna, który jest kontynuacją Bad Boys for Life (2020) i czwartą częścią serii Bad Boys. Film opowiada historię detektywów z Miami, którzy prowadzą dochodzenie w sprawie korupcji w miejscowej policji. Po śmierci swojego kapitana zostają oskarżeni o współpracę z kartelami narkotykowymi i stają się zbiegami, zmuszonymi do działania poza prawem, aby rozwiązać tę sprawę.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu