Wieczór inspiracji w Lubitece [ZDJĘCIA]

Wieczór inspiracji w Lubitece [ZDJĘCIA]

13 czerwca 2024, godz. 9:31
inf. pras. Lubiteka / zdj. Czesława Włuka
Udostępnij: Kopiuj link

Lubiteka -Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu po raz czwarty stała się epicentrum kreatywności i kobiecej energii. Pod hasłem „Kobiety Pełne Mocy!” odbył się wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestniczek. 

Wieczór rozpoczął się od prelekcji „Zdrowy styl życia w pigułce” prowadzonej przez Elżbietę Burzyńską. Uczestniczki mogły dowiedzieć się, jak w prosty i skuteczny sposób dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Następnie przyszedł czas na wyjątkowy pokaz mody „Stylowe Debiuty”, który zaprezentował rezultaty kursu szycia prowadzonego przez Irenę Maleski w ramach projektu „Mama na swoim! Mama na etacie!”. Pod czujnym okiem doświadczonej ekspertki, uczestniczki kursu stworzyły swoje autorskie kreacje. Każda z nich opowiadała swoją własną historię, a pokaz był prawdziwym świętem kreatywności i ciężkiej pracy. 

 Kolejnym punktem programu było spotkanie z Arletta Szymanek-Kopiec, która w prezentacji „Wyglądaj jak kobieta sukcesu” przedstawiła stylizacje idealne na spotkania rekrutacyjne i do pracy. Przybliżyła zasady dress code'u i mody w biznesie, zabierając uczestniczki w fascynującą podróż po tajemnicach elegancji i klasy, które rządzą światem biznesu. 

Lilianna Mazur-Pisula poprowadziła sesję „Intuicja - możesz ją rozwinąć”, zabierając nas w podróż po tajnikach rozwijania własnej intuicji. Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się, jak korzystać z tego cennego narzędzia w codziennym życiu, co wzbogaciło je o nowe umiejętności i wglądy. 

Niezapomnianą atmosferę wieczoru wzbogacił występ Wojciecha Radziejewskiego, nauczyciela gry na gitarze z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Lublińcu, którego muzyka wprowadziła magiczną aurę, idealnie dopełniając całe wydarzenie. Wszystkie te emocje i chwile pełne elegancji uwieczniła swoim obiektywem Czesława Włuka.

Galeria: Wieczór inspiracji w Lubitece

Wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu Wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu