Tymczasowe zamknięcie przejazdu kolejowego  ciągu DK 11 pomiędzy centrum miasta a Kokotkiem

Tymczasowe zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu DK 11 pomiędzy centrum Lublińca a Kokotkiem

14 czerwca 2024, godz. 14:56
Lubliniec.info, źródło: UM Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy komunikat Urzędu Miejskiego w Lublińcu w sprawie tymczasowego zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu DK 11 pomiędzy centrum miasta a Kokotkiem. Utrudnienia zaczną obowiązywać od 1 lipca.

Informujemy, że zgodnie z wiadomością otrzymaną od PKP Polskie Linie Kolejowe S. A., od 1 lipca 2024 r., w związku z wymianą nawierzchni torowiska, zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu drogi krajowej DK 11 pomiędzy centrum miasta a Kokotkiem. Zamknięcie planowane jest do 31 lipca 2024 r. Ze względu na szeroki zakres prac, w tym czasie z ruchu wyłączony zostanie również przejazd ścieżką pieszo-rowerową. Urząd Miejski w Lublińcu czyni starania, aby umożliwić dopuszczenie ruchu lokalnego na przedmiotowym odcinku i jednocześnie maksymalnie skrócić czas zamknięcia przejazdu. Z chwilą otrzymania informacji o projektowanych objazdach, przekażemy je Państwu niezwłocznie.

źródło: UM Lubliniec

Komentarze

M
Martino 1 lipca 2024, godz. 12:11
Zgłoś
Objazd

Którędy objazd dla ciężarówek?

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu