Dzieci przed budynkiem Halki w Lublińcu

Wakacyjny czas przed nami. MDK Lubliniec zaprasza na zajęcia

18 czerwca 2024, godz. 8:28
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już 24 czerwca od godziny 8:00 ruszają zapisy na zajęcia „Wakacje z MDK”, które realizowane będą pod hasłem „Podróże małe i duże”. Zapisać można się telefonicznie pod numerem 34 351 06 87 lub w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Na wakacyjny okres przygotowana została bogata oferta zajęć. Warsztaty i spotkania dla dzieci od 7 roku życia.

  • Od 1 do 5 lipca w siedzibie ZPiT „Halka” przy ul. Stalmacha 12 odbędą się „Wakacje w Halce”, które poprowadzi Krystian Olszowski. Zabierze uczestników na taneczne podróże po Polsce. 
  • Od 8 do 12 lipca na warsztaty plastyczne „Papier, kamień, nożyce” zaprasza Monika Klimza-Gryc. 
  • Od 15 do 19 lipca razem z Katarzyną Koszczyk, podczas tygodnia pod hasłem „Just Dance” dzieci i młodzież rozruszają swoje ciało oraz nauczą się ciekawych choreografii tanecznych, 
  • W terminie 22 do 26 lipca warsztaty plastyczne poprowadzi Marzena Zając, 
  • Od 29 lipca do 2 sierpnia tydzień upłynie na „Animacjach i atrakcjach”. 

Poza zajęciami i warsztatami w swoje progi zaprasza również Kino „Karolinka”, które przygotowało specjalny repertuar z porannymi seansami w każdy wtorek i piątek o godzinie 10:00. Po kinie i zajęciach będzie można przenieść się do „Świata Gier Planszowych”. Na spotkania pełne dobrej zabawy zaprasza Paulina Wojtulek. 

Powracają również uwielbiane warsztaty „Twórczej Strefy Miasta” organizowane przez Stowarzyszenie Amicus. To wspaniała okazja, aby razem z bliskimi kreatywnie spędzić letnie popołudnie. W wakacyjnym rozkładzie MDK na lipiec znajdziecie także spotkanie z Nadleśnictwem Lubliniec, Galę Psów nie tylko rasowych, spotkanie z przyrodnikiem Andrzejem Pająkiem oraz wydarzenie dedykowane dzieciom podczas którego odbędą się Wymianki Zabawkowe, spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą oraz Wieczór z Olejkami i Aromaterapią. Wstęp na wszystkie wydarzenia oraz zajęcia jest bezpłatny. MDK Lubliniec zaprasza serdecznie na zajęcia, warsztaty i wydarzenia  obywateli Ukrainy przebywających w Lublińcu.

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu