Martwa natura w oczach wyjątkowego artysty. Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa

Martwa natura w oczach wyjątkowego artysty. Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa

24 czerwca 2024, godz. 10:29
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Popołudniu 19 czerwca 2024 roku lubliniecka Galeria pod Glinianym Aniołem wypełniona była po brzegi! I to wszystko za sprawą młodego i bardzo zdolnego artysty. Tego dnia odbył się wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa. 

Jakub maluje przepiękne obrazy pełne barw. Widać w nich ogromną wrażliwość na otaczający świat. Młody artysta tworzy swoje prace z ogromnym profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Poświęca temu sporo swojego czasu i angażuje się w swoją pasję całym sobą. Jest to już jego kolejna wystawa. Tym razem zaprezentował prace, w których inspiracją była martwa natura.

Jakub jest sympatycznym młodym mężczyzną. Nie bez powodu podczas wernisażu pojawiło się tak wiele osób, które chciały zobaczyć jego prace. Serdeczne gratulacje! Kuba rozwijaj dalej swój talent, niech nigdy nie zabraknie Ci inspiracji i pomysłów. Jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny, a twoje prace jedyne w swoim rodzaju. 

Gratulacje składamy także Marzenie Zając, która pracuje razem z Kubą i szlifuje jego talent. Jako instruktor umiesz dostrzec często to, co nie jest widoczne gołym okiem, dzielisz się ze swoimi uczniami nie tylko cennymi wskazówkami, ale i dobrą energią, dzięki której twórcza praca jest pełna radości.  Przez najbliższy miesiąc będzie można zobaczyć wystawę  w lublinieckiej Galerii. Zapraszamy zatem serdecznie, prace są  warte uwagi! 

Galeria: Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa

Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu