Zapraszamy na Bieg Konstytucji 3-go Maja
Wojskowy Klub Biegacza META Lubliniec we współpracy z Miastem Lubliniec zapraszają mieszkańców do udziału w pierwszej edycji Biegu Konstytucji 3-go Maja. Wydarzenie odbędzie się 3 maja na Stadionie Miejskim w Lublińcu.
O godzinie 11:00 zaplanowano wspólne ułożenie symbolu upamiętniającego Konstytucję Trzeciego Maja. Start biegu odbędzie się o godzinie 11:15. Zawodnicy pokonają dystans 2,5 km. Limit uczestników wynosi 1000 osób.
Zapisy na bieg odbywają się online poprzez stronę zmierzymyczas.pl. Link >tutaj<. Zgłoszenia do 20 kwietnia gwarantują otrzymanie koszulki w wybranym rozmiarze. Po tym terminie zapisy będą możliwe wyłącznie w przypadku dostępnych miejsc – koszulki z puli dostępnej. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal.
Biuro zawodów (Stadion Miejski) działać będzie:
- 2 maja: godz. 16:00–18:00
- 3 maja: godz. 9:00–11:00

Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!