Wojsko będzie ćwiczyć z wykorzystaniem śmigłowców
8 maja 2026, godz. 11:41
źródło: UM Lubliniec
Jednostka Wojskowa 4101 informuje, że w dniach od 9 do 22 maja 2026 r. na terenie Jednostki Wojskowej Komandosów prowadzone będzie szkolenie z udziałem śmigłowców. Loty będą realizowane zarówno w porze dziennej, jak i nocnej. Wszystkie działania zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa dotyczącymi zadań lotniczych.
Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!