Wojsko będzie ćwiczyło z wykorzystaniem śmigłowców

Wojsko będzie ćwiczyć z wykorzystaniem śmigłowców

8 maja 2026, godz. 11:41
źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Jednostka Wojskowa 4101 informuje, że w dniach od 9 do 22 maja 2026 r. na terenie Jednostki Wojskowej Komandosów prowadzone będzie szkolenie z udziałem śmigłowców. Loty będą realizowane zarówno w porze dziennej, jak i nocnej. Wszystkie działania zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa dotyczącymi zadań lotniczych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu