Przekroczył prędkość o 65 km/h. Surowa kara dla kierowcy
Wczoraj na drogach powiatu lublinieckiego zatrzymano kierowcę, który znacząco przekroczył prędkość. Policja kolejny raz apeluje o bezpieczeństwo i rozsądek.
14 maja około godziny 17:56 na drodze krajowej nr 11 mundurowi zatrzymali do kontroli 34-letniego kierującego samochodem osobowym Alfa Romeo, który przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 65 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierowca stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł oraz otrzymał 14 punktów karnych.
Policja przypomina, że nadmierna prędkość od lat pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.
Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!