5 urodziny Portalu Lubliniec Info

5 urodziny Portalu Lubliniec Info

14.10.2006 22:22
Gabuś
Czytanie treści strony dostępne
15 października 2001 roku został zarejestrowany adres www.lubliniec.info (również można wejść na Portal z adresu www.lubliniec.com). Mija już 5 lat odkąd jesteśmy w sieci. Właścicielem Portalu jest firma W.B. Projekt. Serwis adresowany jest do Naszej Społeczności Lokalnej. Myślimy że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.
Znajdą w nim Państwo bieżące informacje z życia Naszego Miasta. Portal Lubliniec Info to docelowo potężna inicjatywa mająca na celu utworzenie centrum informacji o Naszym Mieście - Lublińcu, wydarzeniach, imprezach itp. Obecnie wiele takich informacji "rozsianych" jest po wielu stronach internetowych poszczególnych Urzędów, Instytucji, Stowarzyszeń, Organizacji lub nie docierają one do zainteresowanych ze względu na brak własnych stron internetowych. Zadaniem Portalu Lubliniec Info jest zebranie tych informacji w jednym miejscu. Dlatego też zdając sobie sprawę z tego, iż informacje takie muszą być rzetelne i pochodzić ze źródła. Staramy się współpracować z wszelkimi Instytucjami, Urzędami, Klubami z terenu Lublińca i zbierać własne informacje.
W ciągu tych pięciu lat mieliśmy ponad milion odsłon głównej strony. Rekord dobowy należy do dnia 19 czerwca 2006 gdzie odnotowaliśmy 3323 odsłon. Napisaliśmy prawie 3 tysiące wiadomości i zamieściliśmy ponad dwa i pół tysiąca zdjęć.
Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za odwiedzanie naszego Portalu i za to, że dzięki Wam istniejemy już 5 lat!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu