Wrażenia biegaczy po Biegu Komandosa

Minął już tydzień od wielkiej imprezy organizowanej przez Wojskowy Klub Biegacza META. X Bieg " O Nóż Komandosa” jest jednym z najlepszych biegów w Polsce, co potwierdza fakt przyznania nagrody "Złotego Biegu" przez największy Portal o tematyce biegowej - Maratony Polskie. Bieg wielu biegaczom przyniósł niezapomniane wrażenia. Portal Lubliniec Info postanowił to sprawdzić."To bez dwóch zdań najlepszy bieg spośród wielu biegów w jakich startowałem w całej Polsce."

"Najwspanialsza trasa i wzorowa organizacja".

"Ponownie jestem zauroczony terenami biegowymi w Lublińcu na terenach poligonu. WKB META spisała się na kolejny medal "ZŁOTEGO BIEGU 2006"."

"Bardzo dobra organizacja, super atmosfera, wspaniała pogoda (chyba na zamówienie ;-)) noooo a trasa to zupełny miodzio. Już dawno nie czułem w nogach takiego zmęczenia."

"Ten 10 bieg przeszedł przeszedł najśmielsze oczekiwania. Takiego "najazdu" to chyba w całej historii Lublińca nie było."

"fajne koszulki, ładne medale o nietypowym wyglądzie, sprawne zapisy (jak na tak dużą frekwencję, można się było obawiać opóźnień, ale wszystko poszło gładko), a na mecie ustawiony zegar pokazujący czas"

"Super imprezka... Niepowtarzalny klimat, mam nadzieję, że za rok też będzie!"


Wszystkie opinie na temat X Biegu Przełajowego O Nóż Komandosa przeczytać można na www.maratonypolskie.pl w dziale ranking.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x