IV BIEG KATORŻNIKA

IV BIEG KATORŻNIKA

01.02.2008 18:26
Gabuś
Czytanie treści strony dostępne

Kilka dni temu ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Biegu Katorżnika. Tegoroczny IV Bieg Katorżnika odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2008. Rozpoczyna się już w piątek kwaterowaniem zawodników oraz ich weryfikacją w Biurze Zawodów. Chętni mogą zwiedzać okolice oraz trenować po bardzo dobrych terenach. W sobotę, 16 sierpnia odbędzie się tradycyjnie już pięć biegów eliminacyjnych. Oczywiście każdy kto ukończy bieg eliminacyjny jest honorowany wspaniałą Podkową Katorżnika oraz uznawany za tego, który pokonał cały bieg.


W niedzielę odbędzie się bieg finałowy oraz II Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem.
Rejestracja - tak jak w roku 2007 do startu zostaną dopuszczeni wyłącznie zawodnicy, którzy opłacą startowe do dnia 31 lipca 2008 (oraz zmieszczą się w limicie startujących). Po tym terminie nie ma możliwości udziału w zawodach w żadnej formie. Startowe obowiązuje w dwóch wysokościach, zależnych od terminu opłaty:
- do 31 maja 2008 – 70 pln
- do 31 lipca 2008 – 100 pln

Wymagana jest przed dokonaniem opłaty rejestracja na stronie internetowej zawodów.

Limit startujących - 800 osób w biegach indywidualnych oraz 200 osób w Galernik Team. Tylko wpłacając odpowiednio wcześniej opłatę startową gwarantujecie sobie udział w IV Biegu Katorżnika - bieg zdobył już bardzo dużą popularność, więc apel do tych, którzy bardzo chcą wystartować - radzimy nie czekać z wypełnianiem formalności !!!

Obowiązują także zeszłoroczne limity: pełnoletność (ukończone w dniu zawodów 18 lat) oraz minimum 160 cm wzrostu.


oficjalna strona biegu: www.biegkatorżnika.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu