XV Turniej Halowy w Piłce Nożnej już za Nami

Wczoraj, w sobotę 15 marca o godzinie 15:30 w Hali Sportowej przy LO im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbyło się zakończenie XV edycji Halowego Turnieju w Piłce Nożnej. Najwięcej kibiców przyszło oglądać mecz o godzinie 11:00 kiedy to lider tabeli KOSZ podejmował team Michasia, który był na drugim miejscu. Od tego meczu zależało zwycięstwo nad całym turniejem.

KOSZ niestety przegrał ten mecz 3:4. Zaczął atakować już na samym początku meczu, ale to oni pierwsi stracili bramkę. Kilka minut później gdy udało się wyrównać można było usłyszeć krzyki radości od strony publiczności. Wszyscy wierzyli, że uda im się wygrać, ale niestety. Stracili w którkim odstępie czasu dwie bramki i ciężko było już od robić nawet jak jeden z zawodników Michasia dostał żółtą kartkę i musiał zejść z boiska na dwie minuty.
Poniżej wyniki z ostatniej 17 kolejki, tabela i wręczenie nagród dla najlepszych.

TKKF Pedagog - Piekarnia Łubowski 4:1
Dzika Drużyna - STS Spartakus 3:1
BR Lex - Old Sparta 1:4
ZC Michaś - Kosz 4:3
TS Zament - A.D. Serwis 1:5
A.G. Budowlani - Atut 3:2
MIK - F.U.B. Główka 3:0
Senior - JW. 4101 1:5