Wspaniały występ w Pucharze Polski w Karate

Wspaniały występ w Pucharze Polski w Karate

26 listopada 2009, godz. 17:33
OYAMA Karate Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

21 i 22 listopada, w hali widowiskowej MOS przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze odbyły się zawody Pucharu Polski Oyama PFK „OYAMA TOP 2009” w konkurencji knockdown oraz Pucharu Polski Juniorów i Seniorów OYAMA PFK w konkurencji semi-knockdown.
W barwach Lublinieckiego Klubu Oyama Karate wystąpiło dwoje seniorów i troje juniorów. W zawodach wystartowało łącznie 193 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 35 klubów Oyama Karate. Nasi zawodnicy przywieźli z Jeleniej Góry aż pięć pucharów!


21 listopada, w konkurencji semi-knockdown seniorów wystartował Tomasz Styczyrz i zajął on trzecie miejsce, natomiast w prestiżowej konkurencji knockdown, „OYAMA TOP 2009”, tym razem mieliśmy tylko jedną reprezentantkę - wielokrotną zdobywczynię tego pucharu - Annę Kołodziej-Plewkę, która po raz kolejny triumfowała.

22 listopada rozegrano Pucharu Polski Juniorów OYAMA PFK w konkurencji semi-knockdown, na matach jeleniogórskiej hali stanęli juniorzy: Justyna Cyrulik, Rafał Swat oraz Dawid Nahajowski. Justyna po bardzo dobrej walce półfinałowej, wygranej przez wazari, w świetnym stylu wywalczyła złoto w finale kategorii juniorek starszych.
Pozostali juniorzy również zasłużyli na ogromne wyrazy uznania. Dawid zakończył również jedną z walk przez wazari, a obydwaj doskonale spisali się zarówno w fazie ćwierćfinałowej jak i w fazie medalowej, ustępując jedynie zwycięzcy kategorii.

Semi-knockdown seniorów
III miejsce w kategorii do 80kg mężczyzn – Tomasz Styczyrz

Knockdown seniorów
I miejsce w kategorii powyżej 60kg kobiet – Anna Kołodziej-Plewka

Semi-knockdown juniorów
I miejsce w kategorii powyżej 60kg juniorek starszych – Justyna Cyrulik
II miejsce w kategorii do 70kg juniorów starszych - Rafał Swat
III miejsce w kategorii do 70kg juniorów starszych - Dawid Nahajowski

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu