Reklama Lubliniec Info
Nie będzie Sylwestra przed MDK

Nie będzie Sylwestra przed MDK

9 grudnia 2003, godz. 10:43
ku
Udostępnij: Kopiuj link
Od kilku lat obserwujemy coraz mniejsze zainteresowanie imprezą powitania Nowego Roku przed Miejskim Domem Kultury. Przedsięwzięcie, które z założenia miało być sympatycznym, wspólnym odliczaniem czasu do wybicia godz. 24.00, zabawą na placu i obejrzeniem specjalnie przygotowanego pokazu sztucznych ogni, przerodziło się w mało kulturalną imprezę,w której uczestniczą w przeważającej liczbie młodzi, niestety często nieletni mieszkańcy, na dodatek pod wpływem alkoholu.
Dlatego też Burmistrz Miasta podjął decyzję o jej nieorganizowaniu. W zamian, tak jak to zostało zainicjowane już w ubiegłym roku, Burmistrz miasta zaprasza na dwa Koncerty Noworoczne. Pierwszy z nich, galowy odbędzie się 18 stycznia, w niedzielę o godzinie 16.00, drugi 30 stycznia, w piątek o 17.00. To imprezy ze świątecznym programem, specjalnie przygotowanym na tę okazję. Poprzednie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem. Są z pewnością o wiele lepszą propozycją i mamy nadzieję że ta zmiana zostanie zaakceptowana przez mieszkańców, na stałe wpisując się do kalendarza miejskich wydarzeń kulturalnych.

/źródło:lubliniec.pl/

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu