Tour de Mazenod 2011

Tour de Mazenod 2011

4 sierpnia 2011, godz. 11:15
źródło:Tour de Mazenod
Udostępnij: Kopiuj link

„Tour de Mazenod” jest 6-ścio tygodniowym rajdem rowerowym 20 młodych ludzi, którzy z całym wyposażeniem (bez pomocy samochodu!) jadą z Kokotka – Lublińca do Maroka. Po drodze odwiedzą m.in. sanktuarium Altötting i Marktl am Inn (miejscowość, z której pochodzi Benedykt XVI), La Salette, Marsylię i Aix en Provence (miasta św. Eugeniusza de Mazenoda), Malagę (Oblackie Światowe Dni Młodzieży), Madryt (Światowe Dni Młodzieży), Fatimę i Gibraltar. Przemierzać będą średnio 150km dziennie! 5000 km trasy rajdu prowadzić będzie przez następujące kraje: Polska, Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Liechtenstein, Francja, Monako, Andora, Hiszpania, Portugalia, Anglia (Gibraltar) Maroko.

Dzień 10 (środa, 3 sierpnia)

Dziś niestety nie udało mi się umówić na dłuższą rozmowę z o. Tomkiem. Wiem natomiast, że w grupie wszystko ok. a co więcej, padł kolejny rekord kilometrów! Grupa zagrzana do boju po wjechaniu do Włoch, zrobiła ponad 200 km.

Zapraszamy na oficjalną stronę Tour de Mazenod 2011 - www.tourdemazenod.pl

 

 

 

 

źródło:Tour de Mazenod

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu