Ruszyły zapisy do sekcji MDK Lubliniec

Ruszyły zapisy do sekcji MDK Lubliniec

23 sierpnia 2011, godz. 9:03
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

8 września o godz. 17:00 ruszają zapisy do sekcji w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. W tym czasie będą dostępni instruktorzy i będzie można z nimi porozmawiać. Dzieci i młodzież mogą wybrać następujące sekcje: Rytmika, Studio piosenki, Zajęcia plastyczne, Taniec towarzyski, Break dance/street dance, Spotkania teatralne, Akademia kreatywności, Fotografia/Film, Formacja taneczna. We wrześniu zaczynają się również zajęcia dla dorosłych: Hatha Joga, Aerobik, Klub zdrowego stylu życia, Akademia kreatywności - warsztaty artystyczne.

Do sekcji wokalnej odbędą się przesłuchania, a do teatralnej casting.

"Akademia kreatywności" to z kolei zajęcia warsztatowe organizowane w ramach działalności Galerii pod Glinianym Aniołem, które będą się odbywały w środy, co drugi tydzień dla dzieci, co drugi dla dorosłych. Opis zajęć i plakat niebawem na naszej stronie.

Niezmienie wszystkich muzykujących, chętnych do grania w orkiestrze zapraszamy od września do MDK na próby Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu