Ruszyły zapisy do sekcji MDK Lubliniec

Ruszyły zapisy do sekcji MDK Lubliniec

23.08.2011 9:03
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

8 września o godz. 17:00 ruszają zapisy do sekcji w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. W tym czasie będą dostępni instruktorzy i będzie można z nimi porozmawiać. Dzieci i młodzież mogą wybrać następujące sekcje: Rytmika, Studio piosenki, Zajęcia plastyczne, Taniec towarzyski, Break dance/street dance, Spotkania teatralne, Akademia kreatywności, Fotografia/Film, Formacja taneczna. We wrześniu zaczynają się również zajęcia dla dorosłych: Hatha Joga, Aerobik, Klub zdrowego stylu życia, Akademia kreatywności - warsztaty artystyczne.

Do sekcji wokalnej odbędą się przesłuchania, a do teatralnej casting.

"Akademia kreatywności" to z kolei zajęcia warsztatowe organizowane w ramach działalności Galerii pod Glinianym Aniołem, które będą się odbywały w środy, co drugi tydzień dla dzieci, co drugi dla dorosłych. Opis zajęć i plakat niebawem na naszej stronie.

Niezmienie wszystkich muzykujących, chętnych do grania w orkiestrze zapraszamy od września do MDK na próby Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu