Mecze Sparty

Już jutro, w sobotę 24 września o godz. 16:00 rozpocznie się mecz ligi okręgowej pomiędzy Spartą Lubliniec a Zniczem Kłobuck. Natomiast w niedzielę o godz. 11:00 zagrają juniorzy Sparty z Orlikiem Blachownia. Serdecznie zapraszamy na mecze.

tagi: Sport, Piłka nożna, Lubliniec, Sparta Lubliniec
2011-09-23 11:59:34 Mateusz

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Krystyna z gazowni. 2011-09-27, 13:28:08

Zmiana prezesa i trenera.
I wywalić najemników.

  Zgłoś komentarz

Pan Prezes 2011-09-25, 13:05:02

Do Pana Jasia! Napisał Pan: "Lubię czasem pokibicować, ale mam problem z uzyskaniem informacji na temat terminów rozgrywek."
Szanowny Panie Jasiu! Bardzo cieszę się, że lubi Pan czasem pokibicować. Rozumiem również Pana ból spowodowany brakiem informacji o terminach rozgrywek. Załuję i współczuję więc bardzo Panu, że nie ma Pan dostępu do internetu. Bo przecież - gdyby Pan miał dostęp do internetu - wtedy mógłby Pan ze strony internetowej LKS SPARTA uzyskać wszystkie potrzebne Panu informacje, a nawet więcej... Taka strona strona internetowa istnieje od dobrych kilkunastu lat i doskonale spełnia swoją funkcję, między innymi - informacyjną!!! A może Pan, Panie Jasiu, jest jednym tych, którzy z pełnym przekonaniem nie wierzą w istnienie internetu? Panie Jasiu - oświadczam Panu, że internet naprawdę istnieje oraz serdecznie zapraszam Pana do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej LKS SPARTY LUBLINIEC. Niech Pan wreszcie podejmie męską decyzję i z pełną determinacją sprobuje nieco pogooglać w sieci... Pozdrawiam

  Zgłoś komentarz

mikolaj160 2011-09-25, 12:52:47

więcej informacji na stronie www.lkspartalubliniec.futbolowo.pl

  Zgłoś komentarz

Jaś 2011-09-25, 09:05:53

Lubię czasem pokibicować, ale mam problem z uzyskaniem informacji na temat terminów rozgrywek. W Dzienniku Zachodnim, nic, na lubliniec.info owszem, ale zła godzina, plakatów w mieście brak. Wybrałem się, a jakże, wierząc w wiarygodność informacji na portalu miejskim i odechciało się kibicować, no bo komu, jak po meczu było. A potem się dziwią, że na trybunach pusto.

  Zgłoś komentarz

Dzorcz 2011-09-24, 20:40:51

PORUSZĘ TE GÓW... NA PONIEDZIAŁKOWEJ SESJI
Bojta sie już radni i lewicowa parafianko

  Zgłoś komentarz

obserwator 2011-09-24, 19:36:36

ale lipa
Na meczu ludzi jak na B klasie... Nawet juz nie ma co komentowac przez mikrofon. Dziś prawdziwych kibiców już nie ma. Ludzi z Kłobucka było wiecej niz z Lublińca he he

  Zgłoś komentarz

milioner lubliniecki 2011-09-24, 17:11:00

STOLICA POWIATOWA napisała: " Przy naszych kilkudziesięciu milionerach można by stworzyć klub na miarę II ligi. "
Tee, STOLICA... Po co wypisujesz tu te pierdoły na miarę XXI wieku? Co to, jesteś RADNYM MIEJSKIM, że tak chętnie i latwo sięgasz do cudzej kieszeni??? Trzymaj łapy z dala od naszym milionów. Zobacz, ile wokół biedy? Rodzicom brakuje kasy, żeby opłacić przedszkole dla swoich dzieci, a ty tu o kasie dla kopaczy kawołka skóry... Kopnij się w łeb, guptasiu!!!!

  Zgłoś komentarz

mikola160 2011-09-24, 16:51:14

Kolejna porażka
Sparta 2:3 Znicz , wstyd, błędy obrony, szkoda kasy i czasu, wole wypić 2 piwa z kolegami :) niż dać im 5 zł za takie coś co oni grają

  Zgłoś komentarz

Kibic 2011-09-24, 15:19:49

@STOLICA
tak tak, dzięki tej "fuzji" stadion w Psarach pozostanie tylko jako projekt; bo po co ładować kasę na A-klasową drużynę... a ta owa fuzja to tak naprawdę sprytna transakcja, bo Skra miała kasę na III ligę ale dała ciała w rozgrywkach, natomiast Babienica - ileż też Więcek może ładować pieniędzy, to przeciez worek bez dna... Więc tak naprawdę dzięki tej fuzji to guzik mamy, bo jesteśmy na garnuszku Skry.

  Zgłoś komentarz

STOLICA POWIATOWA 2011-09-24, 15:08:18

Wybijmy sie na regionalizm !!!!!!!!!!!!!!!
Klub sportowy Orzeł Babienica połączył się z klubem Skra Częstochowa. / III liga śląsko-opolska /. Babienica - Psary należąca do naszego powiatu ze Stolicą Lublińcem oderwała się tym samym sportowo co nie świadczy dobrze o naszym regionalnym sporcie oraz Podokręgu Piłki Nożnej. Fuzja klubu z Babienicy i Sparty mogła zaowocować silną grupą piłkarską oraz dobrym zapleczem sportowym w powiecie. Przy naszych kilkudziesięciu milionerach można by stworzyć klub na miarę II ligi. I tu trzeba było uderzyć. Brak inicjatywy ze strony Sparty dziwi. Słaby zarząd, brak współpracy z władzami miasta, biznesem oraz klubem z Babienicy jest potwierdzeniem słabej i miernej działalności ludzi związanych z lublinieckim sportem.

  Zgłoś komentarz

Pokaż wcześniejsze komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x