Hotelarze w Wiśle

Hotelarze w Wiśle

12.10.2011 15:19
ZSOT
Czytanie treści strony dostępne

Hotel Gołębiewski – malowniczo położony hotel na stoku góry Bukowej w Wiśle stał się celem wycieczki uczniów Technikum Hotelarskiego z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu. Uczniowie dzięki uprzejmości dyrekcji obiektu mogli zwiedzić wnętrza jednego z największych hoteli w regionie, począwszy od standardowego pokoju hotelowego przez sale konsumenckie restauracji. Uczniowie  mieli możliwość zobaczenia nowoczesnego zaplecza gastronomicznego Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Wiśle – jednej z pierwszych tego typu szkół w Polsce.

Możliwość odwiedzenia tego typu obiektu jest dla uczniów niebywałą okazją do skonfrontowania wiedzy poznanej na lekcjach przedmiotów zawodowych z gruntem praktycznym - twierdzi organizator wycieczki i nauczyciel przedmiotów hotelarskich w ZSOT w Lublińcu – Sławomir Kościelny

Komentarze

Skośnooki debil i kapitalista 2011-10-14, 11:04:26
Zgłoś
Do roboty !!!
Patroszyć rybska, kroić warzywa ! Szybko, szybko!
Pat 2011-10-13, 23:07:18
Zgłoś
Wyzysk
Prawda jest taka, że wszyscy chcą praktykantów, bo mają darmową siłę roboczą. To samo jest na stażu. Przyjmują stażystów, a chcą mieć wysoko wykwalifikowanych pracowników. Żeby mieć fachowca, trzeba mu pozwolić się czegoś nauczyć, a nie zwalniać po paru miesiącach, jak urząd przestaje płacić dotacje. Teraz i tak nie ma dofinansowania, więc nigdzie nie można znaleźć pracy, najwyżej na czarno. Ale wymagania... przy zarobkach na poziomie 6zł na godzinę chyba nie można oczekiwać nie wiadomo czego, zwłaszcza jak ktoś z tej marnej kasy musi opłacić dojazdy.
praktykant 2011-10-13, 22:41:45
Zgłoś
Konfrontujemy "z gruntem praktycznym", czy na gruncie praktycznym?
restaurator-hotelarz 2011-10-13, 18:46:20
Zgłoś
Hotelarze
Ci absolwenci hotelarstwa w Lcu to straszna miernota. Niestety. W żadnym szanującym się hotelu powyżej 3* na razie nie mają co szukać.
iyiyi 2011-10-13, 14:57:53
Zgłoś
iyiyuyu
tez tam bylam ale nie z wycieczka tylko sama na wakacjach:)

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu