Reklama Lubliniec Info

VICTORIA walczy !!!

Nasze siatkarki rozegrały już kilka spotkań. Klub STS Victoria Lubliniec w tym sezonie  występuje w rozgrywkach III ligi kobiet, kadetek oraz młodziczek. Młodziczki są już po pierwszej rundzie gry. Na pierwszym etapie rozegraliśmy trzy turnieje kolejno w Lublińcu, Pyskowicach oraz Tarnowskich Górach. Młode zawodniczki w swojej grupie zajęły  2 miejsce. Przed nimi II etap gry. Warto dodać, że jest to ich pierwszy sezon w lidze. Młodziczki naszego klubu prowadzi Krzysztof Bala.

Kadetki, po trzech meczach zajmują w swojej grupie 4 miejsce plasując się tuż za zawodniczkami Częstochowianki, Dąbrowy Górniczej i Tarnowskich Gór. Trenerem kadetek jest Tomasz Wachowski.

III liga – zawodniczki na razie nie doznały porażki, w swojej grupie plasują się na pozycji 2 tuż za Tychami ale z jednym zaległym meczem. Już w piątek o 18:30 zapraszamy na ostatni mecz pierwszej rundy III ligi kobiet z KPKS Halemba w Hali Szkoły Podstawowej  nr 1 w Lublińcu.  Drużynę III ligi kobiet niezmiennie prowadzi Jarosław Wachowski.

tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka, Sport, Lubliniec
2011-10-19 08:47:50 STS VICTORIA

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Chaos 2011-10-21, 11:48:57

Już coraz bliżej wydania płyty" ORGANIZACJA CHAOS" - mixtape prosto ze studia Wn Records. Na płycie znajdziemy przeróżne style, teksty, bity... w huj wszystkiego czyli ogólny chaos i rozpierdol na głośnikach. Wkrótce więcej info!!!!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x