IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Badmintonie O Puchar Burmistrza

IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Badmintonie O Puchar Burmistrza

20.10.2011 10:33
STB ENERGIA Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Już za nami IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w badmintonie „ O Puchar Burmistrza”. W piątek 14 października rywalizowały dzieci i młodzież. Do turnieju zgłosiło się 53 uczestników. Za I, II i III miejsce adepci badmintona dostawali medale i upominki. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był  5 – letni Michał Ziarniak. Dla niektórych był to pierwszy w życiu turniej, pierwszy zdobyty medal, pierwsze łzy (czasem żalu, częściej radości) na badmintonowych kortach.

W turnieju głównym (w niedzielę 16 października) wzięło udział 60 zawodników.
43 uczestników rywalizowało w grach pojedynczych. 11 par mikstowych, 5 par debla kobiet i 15 par debla mężczyzn walczyło o puchary i medale. Poza lublinieckimi zawodnikami do turnieju zgłosili  się uczestnicy z Tarnowskich Gór, Chorzowa, Gliwic, Zabrza, Katowic, Częstochowy, Opola, Krapkowic, Kędzierzyna Koźla, Łodzi.

Turniej rozegrano na 6 boiskach, sędzią głównym był Artur Policiński.
W turnieju głównym rozegrano ponad 140 meczy. W grach podwójnych nie było silnych na lublinieckie pary, które wywalczyły I miejsca zarówno w deblu kobiet i mężczyzn, jak i w grze mieszanej. Dokładne wyniki Mistrzostw  w rozwinięciu.

Już teraz zapraszamy na kolejne, jubileuszowe – V Otwarte Mistrzostwa Lublińca, które odbędą się w październiku 2012 roku.

Czytaj więcej

Galeria: IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Badmintonie O Puchar Burmistrza

Zobacz całą galerię

Komentarze

proszę tu podpizdać 2011-10-21, 15:51:22
Zgłoś
Faktycznie chaos...
... ale w twoim pustym łbie.
Chaos 2011-10-21, 11:46:11
Zgłoś
Już coraz bliżej wydania płyty" ORGANIZACJA CHAOS" - mixtape prosto ze studia Wn Records. Na płycie znajdziemy przeróżne style, teksty, bity... w huj wszystkiego czyli ogólny chaos i rozpierdol na głośnikach. Wkrótce więcej info!!!!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu