Życie usłane pejzażem

10.11.2011 9:17
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

Do 18 listopada w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach można oglądać wystawę malarstwa olejnego autorska Zofii Trzepióra-Noga. Tematem prac jest piękno otaczającej nas natury. Pejzaże przedstawiają urocze i malownicze zakątki przyrodnicze kraju i Europy.

Artystka ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie, obecnie jest członkiem zarządu Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych im. W. Wereszczyńskiej w Częstochowie. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą. Jest zdobywczynią nagród m. in. za rozwój kultury i sztuki.

Komentarze

KR@@ 2011-11-14, 17:37:44
Zgłoś
CO ZA ORDYNARNY
Wpis,człowieku czy nie znasz kulturalniejszych słow innych pouczasz a sam co , jak sie nazwie?
Gdzie jest PZPN 2011-11-13, 21:19:45
Zgłoś
Dżorcz ciulu !
Życie usłane jest błędami ortograficznymi / dyslekcja / i psimi kupami. Ciulu jeden.
dziadek 2011-11-11, 18:35:54
Zgłoś
Oj, babciu, babciu... Wal, jak w dym, po pomoc tutaj:
RADA MIEJSKA ----> Komisja Ochrony Środowiska i Rozwoju: Janusz Kopyciok - Przewodniczący, Ryszard Kozok - członek, Gabriel Podbioł - członek, Krzysztof Gembała - członek !!!! Myśleć, baciu... Ruszać główką więcej!!!!
BABCIA 2011-11-11, 18:13:01
Zgłoś
NAJPIEKNIEJSZE PEJZAZE SA
Na osiedlu 3-maja,a zycie nasze usłane jest hałasem smrodem benzyny,wyciekami z rzechow własnie w te pejzaze [czytaj wyciete wszystko i zalano betonem]aleja pomiedzy blokami to same wycieki ktore tworzą breje śmierdzacą jeszcze pozostało troszkę zywopłotu do wycięcia.,z zielonego osiedla powstaje CZARNOBYL.Gdzie ochrona środowiska?
prawdziwy Polak, prawdziwy patriota 2011-11-11, 17:00:55
Zgłoś
TAK dla pochowania Hanki w nowym stroju reprezentacji na Wawelu !!
Od śmierci Hanki Mostowiak już nigdy urocze i malownicze zakątki przyrodnicze kraju i Europy nie będą takie, jak dotąd... Jeżeli uważasz, że Hanka w nowym stroju reprezezntacji będzie wyglądać równie uroczo i malowniczo jak zakątki przyrodnicze - dopisz się !!!!!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu