Od przedszkola strzelam gola

W sobotnie przedpołudnie 5 listopada w gościnnej hali sportowej  Gimnazjum nr 1 w Lublińcu,  odbyła się wspaniała impreza dla najmłodszych lublinieckich sportowców – VI Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami mistrzostw było Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu oraz Akademia Sportowa Lubliniec. 

W turnieju wzięło udział 7 drużyn dziewcząt i chłopców  w wieku 5-6 lat z lublinieckich przedszkoli – w sumie 70  zawodników. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i ich rodziców, rodzeństwa a nawet dziadków.  Trybuny  zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje i gole małych piłkarzy.

Wszystkie przedszkola otrzymały z rąk wiceburmistrza Sebastiana Majdzika pamiątkowy dyplom i puchar, a przedszkolaki słodycze i pierwsze w życiu złote medale. Dodatkowymi atrakcjami  były konkursy sprawnościowe dla wszystkich dzieci oraz konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał”. 

Organizatorzy turnieju - Prezes Akademii Sportowej Cezary Białas i Dyrektor Przedszkola nr 8  Barbara Gruca gratulowali wszystkim przedszkolakom zaangażowania i wspaniałej  sportowej walki, a kibicom podziękowali  za stworzenia wspaniałej, rodzinnej atmosfery.

Akademia zaprasza wszystkich przedszkolaków do przygody z piłką. W dzieciach drzemią bowiem olbrzymie pokłady energii, które warto od najmłodszych lat kierować w stronę aktywnych i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Zajęcia dla nowo powstałej grupy wstępnego szkolenia odbywają się w poniedziałki o godz. 16.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Lublińcu. 

Akademia Sportowa Lubliniec

tagi: Sport, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna
2011-11-15 08:06:07 Akademia Sportowa Lubliniec

Galeria: OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x