Nowy sklep Delikatesów Profit w Lublińcu - zdjęcia

Nowy sklep Delikatesów Profit w Lublińcu - zdjęcia

01.12.2011 10:21
artykuł
Czytanie treści strony dostępne

Mimo rosnącej konkurencji marketów znanych sieci handlowych w Lublińcu dzisiaj, 1 grudnia o godz. 9:00 otworzono nowy sklep przy ul. Św. Anny 42 – Delikatesy Profit. Marka bardzo dobrze znana jest ze swojego sklepu mieszczącego się Pawonkowie. Misją Delikatesów Profit jest przyjemność zakupów dla całej rodziny. Bez wątpienia hasło spełnia się w praktyce. Delikatesy spośród innych sklepów wyróżnia to, że w jednym miejscu kupimy wszystkie artykuły spożywcze.


Kilka minut przed godziną 9:00 spora grupa mieszkańców miasta oczekiwała na otwarcie nowego sklepu Delikatesów Profit. Przed obiektem trwały ostatnie prace nad nową zielenią. Wszyscy wyczekiwali momentu aż otworzą się automatyczne drzwi by wejść do środka i rozpocząć zakupy. Dźwięk otwieranych drzwi i ruszyli - osoby starsze jak i młodsze wiekiem. W pierwszej kolejności do koszyków wkładano produkty znajdujące się w specjalnej ofercie cenowej z okazji otwarcia: wafelki w czekoladzie, oleje, kawy i inne. Klientów z minuty na minutę przybywało. Brali oni towary dosłownie kartonami. Obsługa sklepu szybko zareagowała i na bieżąco uzupełniała asortyment. Przy czytniku cen dużo osób denerwowało się, że ten nie działa, ale w tutaj znowu obsługa błyskawicznie zadziałała i wyjaśniła, że można zeskanować kod kreskowy konkretnego produktu, a nie kodu mieszczącego się na kartonie zbiorczym.

Wnętrze sklepu wygląda rewelacyjnie - nowocześnie wyremontowane ściany, nowe półki, świetnie oświetlone lady sklepowe i ogromne akwarium. Produkty dostępne są dla każdego, nawet dla niższych osób a to dzięki odpowiedniej wysokości półek. Bardzo dobrym rozwiązaniem są zamrażarki zawierające mrożonki. Każdy produkt jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy otworzyć przeszkloną zamrażarkę jak domową lodówkę i zabrać produkt, który nas interesuje.

Delikatesy oferują szeroki asortyment spożywczy, czy chemiczny. Klienci mogą również codziennie liczyć na świeże pieczywo oraz ciasta od dwóch lublinieckich firm. Sprawa podobnie ma się do mięs i wędlin. Tutaj również kupimy produkty od wytwórców z naszego regionu.

Można było spodziewać się dużej liczby klientów na otwarciu sklepu, ale kto by pomyślał, że przyjdzie kilkadziesiąt osób. Dzisiaj pojawiło się więcej osób niż na ostatnim otwarciu marketu mieszczącego się przy ul. Lisowickiej. Przy dwóch dostępnych kasach zrobiła się ogromna kolejka. Panie kasjerki starały się jak najszybciej obsłużyć kupujących jednak przy takiej ilości klientów było to nie małe wyzwanie. Pozostała część obsługi umilała czas stania w kolejce zachęcając do spróbowania czy to gorącej bagietki, bułki czy wędlin.

Na całym obszarze sklepu, czyli 200m2 znajduje się wentylacja oraz klimatyzacja. Dodatkowo zainstalowany został monitoring.

Komentarze

dziwaki 2011-12-01, 16:53:49
Zgłoś
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj rodzino O... ale bez szydery z ta reklama
wiecznie niezadowolony 2011-12-01, 15:53:33
Zgłoś
a byłeś??? może i artykuł był przepłacony ale to moim zdaniem bardzo fajny sklep.
mateusz 2011-12-01, 15:24:50
Zgłoś
żałosne
żałosne... tekst jakby autor masturbował się przy pisaniu... i te zamrażalki ohh ... szkoda że już nie ma obiektywnych artykułów opisujących fakty tylko takie brednie...

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu